Arsu Sahne – Arsu Güzel Sanatlar Akademisi
parallax background

Arsu Sahne, genç yetenekler ve duayen isimleri sanatseverlerle buluşturmaya Ataşehir'deki yeni salonunda devam ediyor.

ARSU SAHNE, SANATSEVERLERLE ATAŞEHİR'DE YENİDEN BULUŞTU

Ataşehir'in en keyifli noktalarından birinde yer alan Arsu Sahne, genç yetenekler ve büyük üstatların sesi müziğe dönüştüren yorumlarının keşfedildiği, ufuk açan samimi sohbetlerin dillendiği, sanatseverin sanata ve sanatçıya temas edebildiği butik konser salonu ile sanatın kalbinin attığı sımsıcak bir mekân.

Arsu Sahne Bahar Konserleri her bahar genç yetenekler ve üstatları klasik müzik düşkünleriyle buluşturuyor.

Üstatlar, genç yetenekler, parlayan yıldızlar Arsu Sahne Bahar Konserleri ile emek ve ilhamlarını paylaşıyorlar, hangi süreçlerden geçtiklerini, başarıya giden yolda tecrübelerini paylaşarak, başka hayatlara ilham oluyorlar.

Üstatlar ve genç yeteneklerin aynı sahnede buluştuğu Arsu Sahne, sanatseverlere sadece bir konser zevki değil, sanatçı ile temas kurup, sohbet edip, bambaşka bir pencereden dünyaya bakabildikleri farklı bir konser deneyimi sunuyor.

Arsu Sahne konser vermek isteyen herkese açıktır, genç yeteneklere ve projesini paylaşmak isteyen hocalarımıza kapılarımız açık. Ayrıca özel konserleriniz için Arsu Sahne'yi kiralayabilirsiniz. Konser başvurunuzu aşağıdaki form üzerinden yapabilirsiniz.KONSER BAŞVURU FORMU


GEÇMİŞ ETKİNLİKLERDEN KARELER

Arsu Sahne her baharda birbirinden değerli isimleri konuk etti. Geçmiş konserler ve etkinliklerimizden bazı görüntüler...

Translate »