KinderMusik Sınıflar – Arsu Güzel Sanatlar Akademisi
parallax background


Haftada 1 kez okulda, evde ise her gün birlikte sadece 10 dakika ile çocuğunuzun geleceğini ömür boyu değiştirebilirsiniz

Kindermusik Sınıflarımız


Her Kindermusik sınıfında, çocuğunuz, sosyal beceriler, problem çözme becerileri, matematik öncesi beceriler ve okuma için bir temel geliştirirken, şarkı söyleyecek, hareket edecek, enstrüman çalacak ve hikayeler duyacakları eğlenceli ve besleyici bir ortamda karşılanır . Araştırma temelli eğitim programımız tüm çocuğun gelişimine odaklanır ve çocuğunuzun müzikal, bilişsel ve sosyal olarak nasıl geliştiğini anlamanıza yardımcı olur.

Foundations

Yenidoğan - 18 aylık Bebekler

Psikomotor gelişim, Bütünsel algı, Sağlıklı bağlanma. Bebeğinizin duygusal ve bilişsel gelişiminin oluştuğu en önemli dönemde Sizinle geçireceği bu çok kıymetli zaman dilimi 2. Dil öğrenmenin de tam zamanı.

Level 1

1 - 2 Yaş

Level 1 sınıfında, emeklemeye başlayan bebeğiniz, emniyetli , rahat ve kendini güvende hissettiği bir ortamda, teşvik edici uyaranlarla dolu bir çevrede yeni hareket kabiliyetleri ve dil becerileri ediniyor.

Level 2

18 Aylık - 3 Yaş

Bu sınıfımız çocuğunuz için her gün, yepyeni keşiflerle ve çevresindeki dünyayı tanıma imkanlarıyla doludur. Çocuğunuzun özgüveni, refleks kontrol mekanizması ve iletişim becerileri gelişir.

Level 3

3 - 5 Yaş

Her hafta okul öncesi çocukları müzik sevgisi, hikaye anlatımı ve yaratıcı oyunlarla tanıştırıyoruz. Bu sayede basit müzik kavramları edinmesini, bağımsızlığını kazanmasını, sosyal ve duygusal açıdan gelişimini, dil gelişimini ve öz kontrol sağlamasını hedefliyoruz.

Level 4

4 - 6 Yaş

Level 4 sınıflarında, öğrenciler müzikal semboller ve daha kapsamlı enstrümanlar ile tanışırlar. Müziğin alt yapısı oluşurken, matematik, lisan, okuma ve yazma becelerini geliştirecek güçlü temeller inşa edilir.

ABC Music & Me

3 - 5 Yaş

Çocuklar ne kadar erken yaşta farklı bir dil öğrenmeye başlarlarsa, o dili o kadar akıcı konuşabilme şansına sahip olurlar. Tüm bilimsel araştırmalar, 7 yaşından önce ikinci bir dili öğrenmeye başlayan çocukların, farklı lisanları öğrenme konusunda daha başarılı olduklarını kanıtlanmıştır.

Translate »